Clic Clac Twist

Availability:
Exists Exists
szt.
Net Price: €314.50 €386.83
Clic Clac Twist to pyszne cukierki znajdujące się w metalowej puszeczce typu Clic Clac o średnicy Ø 47 mm, h 16 mm, idealnie nadającej się do umieszczenia na niej grafiki reklamowej, logo firmy lub innego elementu graficznego.  Dostępnych jest kilka wariantów cukierków: pastylki pudrowe mini miętowe (10 g), drażetki TINIS miętowe lub owocowe (10 g) oraz pastylki miętowe bezcukrowe (10 g). Ceny poszczególnych opcji cukierków różnią się między sobą.

Dostępne są także dwie wersje kolorystyczne puszek – srebrna i biała. Zamówienie realizowane jest z zastosowaniem technologii cyfrowej UV LED – Full kolor. Każdy projekt graficzny do zamówienia wyceniany jest indywidualnie, a podane ceny są cenami orientacyjnymi. Każda puszka jest zafoliowana i posiada etykietę ze składem surowcowym i terminem przydatności do spożycia.

Podana cena dotyczy zamówienia minimalnego - 250 sztuk. Podana cena dotyczy zamówienia na pastylku pudrowe mini miętowe. 
500 sztuk: 1652 zł netto,
1000 sztuk: 3026 zł netto. 

Uwaga, podana cena dotyczy zamówienia minimalnej ilości produktów w podstawowej opcji kolorystycznej. W celu szczegółowej wyceny zamówienia należy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Czas realizacji zamówienia wynosi minimum 14 dni od momentu zatwierdzenia projektu przez klienta.