Candy Pocket Owal

Availability:
Exists Exists
szt.
Net Price: €370.38 €455.57
Candy Pocket Owal to pyszne cukierki znajdujące się w metalowej puszeczce o wymiarach 95 x 35 x 20 mm, idealnie nadającej się do umieszczenia na niej grafiki reklamowej, logo firmy lub innego elementu graficznego.  Dostępnych jest kilka wariantów cukierków: pastylki pudrowe mini miętowe (25 g), drażetki TINIS miętowe lub owocowe (25 g), miętowa guma do żucia (25 g) oraz pastylki bezcukrowe (25 g) . Ceny poszczególnych opcji cukierków różnią się między sobą.
 
Zamówienie realizowane jest z zastosowaniem technologii cyfrowej UV LED – Full kolor. Każdy projekt graficzny do zamówienia wyceniany jest indywidualnie, a podane ceny są cenami orientacyjnymi. Minimalna wielkość zamówienia to 250 sztuk. Każda puszka jest zafoliowana i posiada etykietę ze składem surowcowym i terminem przydatności do spożycia.

Podana cena dotyczy zamówienia minimalnego - 250 sztuk. Podana cena dotyczy zamówienia na pastylki pudrowe mini miętowe. 
500 sztuk: 1994 zł netto,
1000 sztuk: 3698 zł netto.

Uwaga, podana cena dotyczy zamówienia minimalnej ilości produktów w podstawowej opcji kolorystycznej. W celu szczegółowej wyceny zamówienia należy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

 

Czas realizacji zamówienia wynosi 14 dni roboczych od momentu zatwierdzenia projektu przez klienta.